Preskočiť na obsah
Júlia Kráľová

Odborné a poradenské služby

Júlia Kráľová

Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

Obec
Liptovská Anna
Od roku
2003
IČO
40 454 045

Júlia Kráľová

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
032 23 Liptovská Anna
Na trhu od
23. apríla 2003
IČO
40 454 045
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 69.20)
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

Podnikanie v číslach

23
rokov na trhu
2003
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Júlia Kráľová

Júlia Kráľová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Liptovská Anna. Podniká od 23. apríla 2003.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo“ (69.20). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad vedenie účtovníctva, sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností a bchod s tovarom všetkého druhu v rozsahu voľných živností.

Základné údaje

Obchodné meno
Júlia Kráľová
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
40 454 045
Dátum vzniku
23. apríla 2003
Miesto podnikania
032 23 Liptovská Anna
Živnostenský register
Okresný úrad Liptovský Mikuláš, vložka č. 505-9738
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 69.20)
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 30. júna 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Júlia Kráľová zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Vedenie účtovníctva

  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností

  • Bchod s tovarom všetkého druhu v rozsahu voľných živností

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Júlia Kráľová?

Miesto podnikania je v obci 032 23 Liptovská Anna.

Čím sa Júlia Kráľová zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo“ (69.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vedenie účtovníctva; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností; bchod s tovarom všetkého druhu v rozsahu voľných živností.

Aké je IČO – Júlia Kráľová?

IČO je 40 454 045.

Odkedy podniká Júlia Kráľová?

Podnikanie začalo 23. apríla 2003. Na trhu pôsobí 23 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Júlia Kráľová podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese julia-kralova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.